VÝROBNÍ ZÁVOD

Korespondenční adresa

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o.
Průmyslová zóna Ovčáry 280
280 02 Kolín
Email: info@toyotacz.com
Telefon: +420 321 777 111

Fakturační adresa

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o.
Na Hradbách 126
280 02 Kolín
Česká republika

IČO: 265 13 528
DIČ: CZ265 13 528
Datová schránka: fkfch84

Popis cesty do závodu

Ve směru od Prahy po staré silnici I/12:

V Kolíně projedete dvě světelné křižovatky stále rovně ve směru na Brno. Dostanete se na velký kruhový objezd, který téměř objedete, a dáte se jeho poslední odbočkou ve směru na Týnec nad Labem (silnice číslo 328). Pokračujete po hlavní, čtyřproudé silnici přes řeku ve směru Sendražice a Ovčáry. Kolín se plynule změní v Sendražice a poté dojedete k dalšímu kruhovému objezdu, jehož třetí odbočka vede k závodu Toyota Motor Manufacturing Czech Republic.

Z dálnice D11:

Dálnici D11 opustíte na exitu směr Žehuň a Kolín a pokračujete směrem na Kolín. Před obcí Ovčáry odbočíme doprava směr Průmyslová zóna.

Ve směru od Brna (Čáslavi a Kutné Hory):

Kolínem projedete pořád rovně, až se dostanete na velký kruhový objezd. Dáte se jeho druhou odbočkou po silnici číslo 328 ve směru na Týnec nad Labem. Pokračujete po hlavní, čtyřproudé silnici přes řeku ve směru Sendražice a Ovčáry. Kolín se plynule změní v Sendražice a poté dojedete k dalšímu kruhovému objezdu, jehož třetí odbočka vede do průmyslové zóny Ovčáry, kde se nachází závod Toyota Motor Manufacturing Czech Republic.

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o.
Průmyslová zóna Ovčáry
280 02 Kolín
Zobrazit trasu